תותילנד - אטרקציות לאירועים - סדנאות יצירה ופינות אומן
אטרקציות לבר מצווה
אטרקציות לבת מצווה
עולם הקטנטנים
אטרקציות לחתונות
פסגת הפחד
מיוחדים
מתקנים מתנפחים
שולחנות משחק
שולחנות קזינו
סימולטורים ומולטימדיה
מזכרות לאירועים
סדנאות יצירה ופינות אומן
אירועי חברת וקד"ם
חבילות מבצע
הפעלות ימי הולדתדף הבית >> תפריט צדדי >> סדנאות יצירה ופינות אומן

סדנאות ופינות נחלת בנימין

אפשר לשדרג כל אירוע עם אטרקציה טובה, או אפילו כמה. כל עוד אתם מתאימים את האטרקציות לקהל שלכם, למשל שילוב סדנאות ופינות נחלת בנימין, תוכלו להפתיע ולרגש את האורחים שלכם, ולהשאיר טעם טוב להרבה זמן. צריך כמובן לשלב דברים שיתאימו באירוע, ולהזמין שירותים אלו מחברה מקצועית ותיקה ואמינה. חברת תותילנד למשל, מחזיקה שלל אטרקציות שונות, כולן בטיחותיות, כולן אטרקטיביות ומהנות. מתוך ניסיונה רב השנים, לומדת החברה כל הזמן מהן האטרקציות הפופולאריות ביותר, איזו אטרקציה הכי מתאימה לאיזה סוג של קהל, וכדומה. גם תחום סדנאות ופינות נחלת בנימין נמצא אצלה כל הזמן בהתפתחות והתקדמות כדי לוודא שהקהל תמיד יזכה לטוב ביותר. בין היתר, מבקרת תותילנד בתערוכות המתקיימות ברחבי העולם, כדי להתחדש כל הזמן בתחום האטרקציות לאירועים, וגם בתחומים ספציפיים כמו סדנאות ופינות נחלת בנימין.

סדנאות ופינות נחלת בנימין – מה זה כולל?

אפשר לשלב באירוע שלכם סגנונות שונים של אטרקציות. בשביל השקט הנפשי שלכם, כדאי לעובד עם חברה מנוסה בתחום, כמו תותילנד. באמצעותם נציגי החברה, תוכלו להרכיב תמהיל של אטרקציות שיהיה מותאם באופן ספציפי לאירוע שלכם.למשל, סימולטורים לבני הנוער, פינת שזירת צמות לנערות, פינת ג'אגלינג לכל הגילאים, ועוד. אפשר גם להשקיע באחת האטרקציות יותר מאשר באחרות, למשל בעמדת הג'אגלינג השייכת לקטגוריה של סדנאות ופינות נחלת בנימין, אפשר לתת למשתתפים להתנסות במגוון כלים, כמו דיאבלו, מקלות, כדורים סיניים, צלחות, ועוד. אפשר שאמן אחד ילמד את הקהל, ואפר גם להזמין יותר מאמן אחד בתחום זה, אם יש לכם הרבה מוזמנים ואתם רוצים שהם ייהנו מיחס יותר אישי. עמדה זו של סדנאות ופינות נחלת בנימין מתאימה בעיקר לילדים, אך אל תתפלאו אם תמצאו גם את ההורים שלהם מתנסים במשחקי ג'אגלינג שונים.

עוד עמדות שמוצעות תחת קטגוריית סדנאות ופינות נחלת בנימין של תותילנד, הן פינו של קעקועים וציורי גוף. גם פה, תוכלו למצוא ילדים, ילדות, ומבוגרים שנוהרים לזכות גם הם בקעקוע מיוחד. הילדות יכולות לבחור פרפרים, פיות ושאר סגנונות אהובים עליהם, הבנים יכולים לבחור עיטורים שנחשבים גבריים יותר, והמבוגרים יכולים להשתטות כאוות נפשם.

 
פינת איפור
פינת איפור
לפרטים נוספים

עמדת קעקועים
עמדת קעקועים
לפרטים נוספים

קישוטי ציפורניים
קישוטי ציפורניים
לפרטים נוספים

קליעת צמות
קליעת צמות
לפרטים נוספים

סדנת בועות סבון
סדנת בועות סבון
לפרטים נוספים

סדנת מחזיקי מפתחות
סדנת מחזיקי מפתחות
לפרטים נוספים

סדנת ג'אגלינג
סדנת ג'אגלינג
לפרטים נוספים

קריקטוריסט
קריקטוריסט
לפרטים נוספים

 

             
  תותילנד - אטרקציות לאירועים

-
דף הבית
- אודות
- צור קשר
  הפעלות לילדים | אטרקציות לאירועים | אטרקציות לבר מצווה | אטרקציות לבת מצווה | חברות השמה | מפת האתר
 
  פרטי התקשרות
רח' הרימון 139, נוה ירק, הוד השרון.
סוכן מכירות 052-5671217,
הנהלה 052-2437678, משרד 03-6991016