תותילנד - אטרקציות לאירועים - איך לארגן אטרקציות לאירועים מיוחדים
אטרקציות לבר מצווה
אטרקציות לבת מצווה
עולם הקטנטנים
אטרקציות לחתונות
פסגת הפחד
מיוחדים
מתקנים מתנפחים
שולחנות משחק
שולחנות קזינו
סימולטורים ומולטימדיה
מזכרות לאירועים
סדנאות יצירה ופינות אומן
אירועי חברת וקד"ם
חבילות מבצע
הפעלות ימי הולדתדף הבית >> תפריט צדדי >> מאמרים >> איך לארגן אטרקציות לאירועים מיוחדים

אטרקציות לאירועים

בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה ההולכת וגוברת של הזמנת אטרקציות מקוריות ונוצצות במיוחד לאירועים שונים, זאת מאחר כל אחד ואחת מאיתנו מוכן להשקיע את הנדרש בכדי להביא לאירוע המושלם, בין אם מדובר בהזמנת אטרקציות לאירועים גדולים כמו חתונה , אטרקציות לבת מצווה/אטרקציות לבר מצווה, אטרקציות לברית ועוד. ניתן למצוא עשרות אטרקציות לאירועים המתאימים לכל הגילאים, כך שכולם יכולים ליהנות!

סוגי אטרקציות לאירועים

•    אטרקציות לבר מצווה/בת מצווה – אטרקציות אלו הינם אטרקציות המיועדות לרוב לגילאי בני בנות מצווה כמובן, שכאמור רוב המוזמנים לחגיגות אלו באותם גילאים וכוללים שולחנות סנוקר, עמדות יצירה, מסיבות בריכה, מופעי אמנים מפורסמים, סטנד-אפ לנוער, עמדות מולטימדיה ועוד אטרקציות לאירועים אלו מתוך רשימה ארוכה לבחירה.
•    אטרקציות לחתונה/ברית – אטרקציות לאירועים מסוג זה מגיעים במבחר רב ומגוון של הפעלות לילדים והפעלות למבוגרים כגון: מגנטים, מתנפחים, עמדות יצירה לילדים, עמדות בלונים לכל הגילאים ועוד.
•    אטרקציות לאירועים שונים – ימי הולדת, מסיבות אירוסין, ולכל חגיגה שרק תחשבו עליה, ניתן להעניק אטרקציות מפנקות שמפעילות את המבוגרים והילדים.

מחירי אטרקציות לאירועים

אם החלטתם ללכת על הזמנת אטרקציות לאירועים, רצוי שתעריכו בראש ובראשונה מה סדר גודל של תקציב אשר עומד לרשותכם ורק לאחר מכן תוכלו לבחור אטרקציה מתוך מגוון אטרקציות מומלצות על פי תקציב זה. כמובן שיש להתאים את סוגי אטרקציות לאירועים שבהן הם מופעלות. תותילנד מציעה לכם להתקשר ולשמוע הצעת מחיר משתלמת במיוחד של אטרקציות לאירועים שלכם! אז למה אתם מחכים? התקשרו כבר עכשיו להזמנות (כמובן שניתן להזמין יותר מאטרקציה אחת לאירוע, אולם רצוי שלא להגזים וכן להתייעץ עם מומחי תותילנד לגבי כמות ואיכות האטרקציה המומלצת לכם)

איך בוחרים אטרקציות לאירועים

דבר ראשון שצריך לעשות לפני שבוחרים בפזיזות אטרקציות לאירועים שלכם, זה לשבת ולקבוע כמה דברים חשובים: כמות המוזמנים לאירוע, צפי הגילאים שעתידים להגיע לאירוע (לדוגמא אם זה אירוע בר מצווה אז הסיכויים גדולים יותר שרוב המוזמנים יהיה קהל ילדים בגיל 12-13 ועל כן חשוב להתאים אטרקציה אשר תדבר לגיל הזה ולא תהיה ילדותית מדי או בוגרת מדי). כמו כן, רצוי להתייעץ גם עם נציגי תותילנד בקשר לסוגי אטרקציות מתאימות.

             
  תותילנד - אטרקציות לאירועים

-
דף הבית
- אודות
- צור קשר
  הפעלות לילדים | אטרקציות לאירועים | אטרקציות לבר מצווה | אטרקציות לבת מצווה | חברות השמה | מפת האתר
 
  פרטי התקשרות
רח' הרימון 139, נוה ירק, הוד השרון.
סוכן מכירות 052-5671217,
הנהלה 052-2437678, משרד 03-6991016