תותילנד - אטרקציות לאירועים - אטרקציות לבר מצווה – אטרקציות לאירועים של צעירים מגניבים
אטרקציות לבר מצווה
אטרקציות לבת מצווה
עולם הקטנטנים
אטרקציות לחתונות
פסגת הפחד
מיוחדים
מתקנים מתנפחים
שולחנות משחק
שולחנות קזינו
סימולטורים ומולטימדיה
מזכרות לאירועים
סדנאות יצירה ופינות אומן
אירועי חברת וקד"ם
חבילות מבצע
הפעלות ימי הולדתדף הבית >> תפריט צדדי >> מאמרים >> אטרקציות לבר מצווה – אטרקציות לאירועים של צעירים מגניבים

אטרקציות לבר מצווה – אטרקציות לאירועים של צעירים מגניבים


כשחושבים על אטרקציות לאירועים עם בני נוער, צריך לכוון לראש של קהל יעד זה, כלומר שיהיה כמה שיותר מגניב לפי המודה של מה שבני הנוער אוהבים. למשל אם זה טרנד של הופעות, של קריוקי, משחקי וידאו, או כל דבר אחר שמדבר אל קהל זה. אטרקציות לבר מצווה יכולות להיות מאוד שונות מאשר אטרקציות לבת מצווה, היות שאם היחס בין הבנים לבנות שונה אז כל קבוצה כזו מעוניינת באטרקציות אחרות.

אטרקציות לבר מצווה מול אטרקציות לבת מצווה

אם עורכים אירוע לבני נוער שבו היחס בין הבנים לבנות די דומה, אז יכול להיות שצריך אטרקציות לאירועים שאינן מכוונות יותר לבנים או יותר לבנות, אלא משהו שפונה לקבוצת הגיל באופן כללי. למשל יכול להיות דוכני מזון כמו המבורגר או צ'יפס, מפלי שוקולד, וכדומה. יכול להיות גם עמדות קעקועים היות ואלו יכולות להתאים גם להיות אטרקציות לבר מצווה וגם אטרקציות לבת מצווה.

אטרקציות לבר מצווה – תקשיבו למה שהילד רוצה

יכול להיות שהילד שלכם יודע בדיוק מה יכול להתאים כדי לשדרג את האירוע שלו ואתם לא צריכים לשבור את הראש איך להיות הכי מקוריים ולהפתיע אותו. הפתעה של אטרקציות לבר מצווה יכולה לאכזב את הילד אם הוא חלם על משהו אחר, ובסוף תגלו שזה בכלל משהו שהרבה יותר קל להזמין, אז חבל ועדיף פשוט להקשיב לו מראש.

אטרקציות לבר מצווה – כי הדבר החם זה להזמין אטרקציות לבר מצווה

הילד שלכם חוגג בר מצווה פעם בחיים, וזה אירוע שהוא יזכור למשך זמן רב וישמח שגם החבירם שלו יזכרו זאת לטובה. הזהרו שלא להזמין משהו שיתפס בעיני ילדכם וחבריו בתור דבר ילדותי אלא שיזכר בתור אטרקציות לבר מצווה שהיו סופר מגניבות ושכולם ירצו להזמין את אותו הדבר גם לאירוע שלהם. ילדים הם קהל מאוד אכזר ולא כדאי לסכן את האושר של הילד בכך שתזמינו אטרקציות לאירועים שאינם הולמים את אופי הקהל או שחלילה מתאימים יותר להיות אטרקציות לבת מצווה במקום לאירוע של בן.

             
  תותילנד - אטרקציות לאירועים

-
דף הבית
- אודות
- צור קשר
  הפעלות לילדים | אטרקציות לאירועים | אטרקציות לבר מצווה | אטרקציות לבת מצווה | חברות השמה | מפת האתר
 
  פרטי התקשרות
רח' הרימון 139, נוה ירק, הוד השרון.
סוכן מכירות 052-5671217,
הנהלה 052-2437678, משרד 03-6991016